NUPELDA

هتل نوپلدا بسفروس استانبول NUPELDA BOSPHORUS HOTEL
هتل نوپلدا بسفروس استانبول ۴* که تازه تأسیس نیز هست یک جای دنج برای اقامت کسانی است که می خواهند هتلی در نزدیکی میدان تکسیم استانبول برگزینند. از آنجایی که نوساز بودن هتل ها در استانبول برای مسافران یک عامل مهم در تصمیم گیری به شمار می آید، نوپلدا بسفروس می تواند در سال پیش رو انتخاب خوبی باشد. این هتل از ژانویۀ ۲۰۱۹ وارد سایت بوکینگ هم شده است ولی به دلیل جدید بودن، تا این لحظه، کاربران سایت بوکینگ دیدگاه و امتیازی دربارۀ این هتل ثبت نکرده اند. در مجموع هتل نوپِلدا بسفروس دارای ۳۵ اتاق است که شامل اتاق های دیلاکس و سوئیت دیلاکس است. این اتاق ها دارای سیستم تهویه، میز، صندوق امانات، چای و قهوه ساز، مینی بار (با هزینۀ جداگانه) تلفن و سایر امکانات مورد نیاز در یک هتل چهارستاره هستند. همچنین اینترنت بی سیم (WIFI) رایگان در اتاق ها در دسترس است.
موقعیت مکانی هتل
در فاصله ای کمتر از ۲۰۰ متر از این هتل یک سوپرمارکت واقع شده است و شاید تعجب کنید اگر در بالای برخی فروشگاه ها ببینید که عبارت “کارتخوان ایرانی موجود است” درج شده باشد. همچنین در شعاع پانصد متری هتل نوپلدا بسفروس استانبول، چند رستوران و بارمعروف و همچنین کافه بار معروف چیچک در خیابان استقلال واقع شده است. به دلیل قرار گرفتن در مرکز شهر و نزدیکی میدان تکسیم، دسترسی آن به همه جا آسان است. مرکز خرید جواهر نیز حدود ۲٫۵ کیلومتر با هتل نوپلدا بسفروس فاصله دارد. نزدیک ترین ایستگاه مترو به هتل نوپلدا بسفروس ایستگاه متروی تکسیم است که حدود ۴۰۰ متر با هتل فاصله دارد.
امکانات هتل نوپلدا
همان طور که اشاره شد این هتل برای مسافرانش سرویس WIFI رایگان دارد. مسافران برای صرف صبحانه مسافران از ساعت ۷:۳۰ می توانند در رستوران مربوطه حاضر باشند. هتل نوپلدا بسفروس دارای سرویس خشکشویی و اتو نیز هست که هزینۀ جداگانه ای دارد. در این هتل همچنین صرافی، امکانات ماساژ و SPA و همچنین سونا و سالن بدنسازی نیز موجود است که برخی از این خدمات دارای هزینه می باشند. اگر یک شب مایل نبودید برای صرف نوشیدنی به خارج از هتل بروید، می توانید از بار و رستوران خود هتل استفاده کنید و نیازی به بیرون رفتن از هتل نخواهید داشت. توجه داشته باشید این هتل نیز مانند سایر هتل های استانبول فقط و فقط صبحانه را به صورت رایگان و بوفه در اختیار مسافران قرار داده است. برای صرف سایر وعده ها و استفاده از مینی بار هتل باید هزینه ای جداگانه پرداخت شود.


مکان های دیدنی نزدیک

مسجد ایاصوفیه
NUPELDAاستانبولتعداد اتاق : 30ساعت تحویل : 12:00 PMساعت تخلیه : 14:00 PMترانسفر فرودگاهی : داردپارکینگ : دارداینترنت رایگان : داردخشکشویی : داردرستوران : داردقهوه فوری رایگان : داردآسانسور : دارد

Harbiye, inonu mahallesi, Cumhuriyet Cd., 34373 Şişli/İstanbul, Turkey

امکانات هتل

استخر