TITANIC BEACH LARA

TITANIC BEACH LARA

این هتل را که برای اقامت در نظر بگیرید، یک ساختمانی شبیه به کشتی کروز می بینید که در کنار ساحل زیبای آنتالیا، حس و حالی جالب و دوست داشتنی دارد. هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا از جمله هتل های ۵ ستاره ایست که هر نوع خدمات و امکاناتی را در خودش جای داده تا مسافران بتوانند اقامت فوق العاده راحتی داشته باشند.
خدمات رفاهی هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا
برخی از خدمات مهمی که در بخش پذیرش هتل به شما ارائه می شوند عبارتند از: پاسخگویی ۲۴ ساعته کارمندان تحویل اتاق، صندوق امانات، راهنمای گردشگری، دستگاه خود پرداز و امکان تبدیل ارز. اینترنت رایگان در تمام محوطه ها وجود داشته و برای دسترسی به آن نیازی به پرداخت هزینه مجزایی نخواهید داشت. پارکینگ هتل هم رایگان است و برای استفاده، به رزرو قبلی نیاز نیست. در بخش شست و شوی هتل، خدمات متفاوتی ارائه می شوند. این خدمات شامل واکس کفش، اتوکشی، اتوشویی و خشکشویی است که همه آن ها با هزینه مجزایی قابل انجام است. نظافت روزانه هم در هتل وجود دارد که رایگان می باشد. ورود حیوانات خانگی به این هتل مجاز نیست. یک کافی نت کوچک به همراه اتاق های کنفرانس و سالن برگزاری همایش، برای سفرهای کاری بسیار کاربردی هستند.
خدمات رفاهی دیگر هتل عبارتند از:
فروشگاه خوراکی کوچک
اجاره ماشین
استند سوغاتی
آسانسور
آرایشگاه مردانه و زنانه
خدمات مربوط به افراد کم توان
نگهداری از کودکان (با هزینه مجزا) کارکنان هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا به زبان های ترکی، روسی و انگلیسی صحبت می کنند. ساعت ورود به هتل ۱۴:۰۰ و آخرین ساعت خروج ۱۲:۰۰ است.
امکانات تفریحی هتل تایتانیک بیچ لارا آنتالیا
داشتن لحظات خوش، یکی از ماموریت های این هتل است و بدین منظور برای شما امکانات متفاوتی فراهم کرده است. استخر هتل با آب شفافش، منتظر شماست و در کنار آن تخت ها و چترهای آفتابگیر مختلفی قرار داده شده است. همچنین سرسره های آبی استخر، بسیار هیجان انگیز هستند. جکوزی، سونا و حمام سنتی، از دیگر امکانات تفریحی هتل هستند که بسیار پیشنهاد می شوند. ساحل هتل هم تمام امکانات مورد نیاز را نظیر تخت و … در خود جای داده است. کودکان می توانند در قسمت مخصوص خود بازی کنند. ورزش های آبی موتوری نظیر جت اسکی با پرداخت هزینه مجزایی به شما ارائه می شود.
دیگر تفریحات عبارتند از:
میز پینگ پونگ
زمین تنیس
بولینگ (با هزینه مجزا)
قایق سواری کانو (با هزینه مجزا)
دارت
اسنورکلینگ
غواصی (با هزینه مجزا)
زمین والیبال
باشگاه بدنسازی


مکان های دیدنی نزدیک

قلعه آنتالیا
TITANIC BEACH LARAآنتالیاتعداد اتاق : 586تعداد طبقه : 10ساعت تحویل : 14:00 PMساعت تخلیه : 12:00 PMترانسفر فرودگاهی : دارداینترنت رایگان : داردباشگاه بدنسازی : داردسونا : داردرستوران : دارد

Address: Güzeloba, Lara Turizm Merkez, 07230 Lara/Muratpaşa/Muratpaşa/Antalya, Turkey

امکانات هتل

استخر