هند نوروز 99

جدول قیمتها
هتل نوعاتاق ۲تختهاتاق ۱تختهاتاق کودک - با تختاتاق کودک - بدون تخت
La hotel new delhiUtkarsh Vilasroyal orchid central4 ستاره
4 ستاره
4 ستاره
12/100/00014/200/00011/800/0009/660/000
Radisson Blu Kaushambi DelhiRadisson blu hotel agraCrowne Palaza India5 ستاره
5 ستاره
5 ستاره
13/000/00016/670/00012/500/00011/400/000

3 شب اقامت در دهلی - 2 شب آگرا و 2 شب جیپور پرواز رفت: 14:40 از شیراز - ورود به شارجه 15:25 / ساعت 21:40 از شارجه - ورود به دهلی 02:20 بامداد پرواز برگشت: 06:45 از دهلی-ورود به شارجه 8:30/ ساعت 12:30 از شارجه - ورود به شیراز 14:15 ویزای الکترونیکی هند در صورت تمایل مسافر در فرودگاه شارجه جهت استفاده از تشریفات فرودگاهی به مدت 3 ساعت ، 90 درهم به مبالغ فوق اضافه می گردد.
برنامه سفر: روز اول : رسیدن به دهلی هنگام صبح به فرودگاه بین المللی دهلی جدید می رسیم. بعد از گذشتن از گمرکات، انجام تشریفات مهاجرتی و دریافت ساکهای مسافرتی، نماینده ما با تابلوی WPT در هنگام خروج از سالن ترانزیت با شما ملاقات کرده و شما از آنجا به هتل خود انتقال داده می شوید، که به محض رسیدن به هتل ، مراحل پذیرش انجام میگیرد. روز دوم: در دهلی صبح روز دوم، به تور شهری مرکب Old and New Delhi (دهلی قدیم و جدید) می روید که در تور مذکور بازدید خود را از Raj Ghat آغاز می نمایید. سپس از Red Fort گذشته و به مسجد جامع، یکی از بزرگترین مساجد آسیا می رسید. در تور گردشی به دهلی امپریال یا سلطنتی که شامل Qutub Minar (منار قطب) می باشد، می رسیم که بلندترین برج سنگی در هندوستان است . سپس از مقبره همایون دیدار می کنیم که توسط بیوه امپراطور دوم طغرل، همایون ساخته شده هم چنین این تور شامل گذشتن از دروازه هند، ساختمان پارلمان ، RestrapathiBhawan و امارت ریاست جمهوری نیز می باشد، شب هنگام به هتل باز می گردیم. روز سوم:دهلی بعد از صرف صبحانه در هتل، بایقی روز در اختیار خودتان می باشد. رزو چهارم:دهلی_اگرا بعد از صرف صبحانه در هتل، به سمت اگرا حرکت می نمائیم(204 کیلومتر ، 4/5 ساعت). هنگام رسیدن به هتل در اگرا، امور مربوط به پذیرش در هتل را انجام می دهید و بقیه روز دارای وقت آزاد خواهید بود. روز پنجم: اگرا صبح زود بعد از صبحانه در هتل، به تور تاج محل میروید( که روزهای جمعه تعطیل است) از قلعه اگرا بازدید خواهید نمود که نمونه ای برجسته از معماری مغولی می باشد. بعد از ظهر وقت شما آزاد بوده، که در وقت آراد می توانید از ماشینی که در اختیارتان قرار می گیرد به صورت رایگان برای خرید استفاده نمایید. روز ششم: اگرا، فاتح پور سیکری، جیپور بعد از صرف صبحانه در هتل، از اگرا به سمت جیپور حرکت می کنید (220 کیلومتر، 6 ساعت) و در سر راه از فاتح پور سیکری بازدید می کنید. لباسهای زنانه و عمامه های مردان به جذابیت این شهر اضافه میکند. شب هنگام به هتل باز میگردیم. روز هفتم: جیپور بعد از صرف صبحانه در بوفه هتل، از جیپور خارج شده و به سمت پایتخت باستانی آمبر می روید تا از قلعه آمبر بازدید کنید و بازدید بعدی از کاخ شهر است که مجتمع عظیمی از امارات، باغ ها، صحن ها ، هنرهای تزیینی و مسیرهای کنده کاری شده می باشد. به سمت جانتار مانتار قدم زده و به کاخ بادها یا هوا محل حرکت می کنیم. شب هنگام به هتل باز می گردیم، که در وقت آزاد می توانید از ماشینی که در اختیارتان قرار می گیرد به صورت رایگان برای خرید استفاده کنید. روز هشتم: جیپور بعد از صرف صبحانه در هتل، باقی روز در اختیار خودتان می باشد. روز نهم: جیپور بعد از صرف صبحانه زمان برگشت به مقصدتان می باشد که به سمت فرودگاه می رویم.


8شب و 9 روزدهلی- آگرا- جیپورتاریخ : 2 به 9 فروردینبلیط : رفت و برگشتهواپیمایی : ایرعربیااقامت : در هتل انتخابیوعده های غذایی : صبحانهویزا : داردبیمه مسافرتی راهنمای تور فارسی زبان تور شهریترانسفر بین شهری : داردترانسفر فرودگاهی : دارد