cinnamon lakeside hotel colombo

cinnamon lakeside hotel colombo

هتل سنمون لیکساید تنها به اندازه ۶ دقیقه پیاده روی از ساحل فاصله دارد. این هتل در کنار دریاچه بریا در کلمبو واقع شده است. شما می توانید با ۱۰ دقیقه رانندگی از محل اقامت خود در این هتل به مرکز خرید کرسکت بولوارد (Crescat Boulevard) دسترسی داشته باشید. اما از امکانات اصلی هتل سنمون لیکساید می توان به وجود ۹ رستوران در آن و یک باشگاه بدنسازی مجهز اشاره کرد.
مهمانان در این هتل می توانند از شنا در استخر روباز هتل لذت ببرند. مرکز اسپای آزمارا (Azmaara) نیز با ارائه انواع ماساژ آماده ارائه خدمات به مهمانان است. از دیگر امکانات تفریحی و ورزشی هتل می توان به زمین تنیس، سالن اسکواش و باشگاه بدنسازی اشاره کرد. همچنین شما با اقامت در این هتل می توانید از سرگرمی های شبانه نیز بهرمند شوید. البته اگر قصد دارید تعطیلات خود را با کتاب خواندن بگذرانید کتابخانه هتل در اختیار شما قرار دارد.
اتاق های هتل سنمون لیکساید همگی دارای یک تلویزیون صفحه تخت، گاوصندوق دیواری و چای ساز و قهوه ساز هستند. حمام این اتاق ها با سنگ های مرمر محیط لوکسی دارند که حتما از آن لذت خواهید برد. همچنین برخی از اتاق های هتل دارای فضای نشیمن بوده که در هنگام رزرو باید به آن توجه داشته باشید. بالکن نیز در بسیاری از اتاق ها تعبیه شده است. مهمانان در هتل سنمون لیکساید می توانند از صرف غذا در محیط های بیرونی و داخلی رستوران لذت ببرند. در رستوران های این هتل انواع غذاهای مدیترانه ای، تایلندی، سنگاپوری و ژاپنی سرو می شود. همچنین انواع آبمیوه نیز در دسترس شما خواهد بود.
هتل تنها به اندازه ۴۵ دقیقه رانندگی با اتومبیل از فرودگاه بین المللی باندرانایک فاصله دارد. همچنین مرکز خرید اودل (Odel) نیز در فاصله ۲ کیلومتری از محل اقامت شما در هتل سنمون لیکساید قرار دارد. منطقه فورت (Fort) در نردیکی این هتل یکی از بهترین انتخاب ها برای گردشگرانی است که به غذاهای دریایی و گشت و گذار علاقه دارند. این هتل همچنین یکی از بالاترین امتیازات را در میان سایر هتل ها در کلمبو دارد! مهمانان با اقامت در هتل سنمون لیکساید در مقایسه با اقامت در سایر هتل های این منطقه از سفرشان راضی تر هستند. زوج های جوان این هتل را می پسندند، آنها در نظرسنجی ها عدد ۸٫۵ را برای یک سفر دو نفره به این هتل داده اند.


مکان های دیدنی نزدیک

cinnamon lakeside hotel colombo
cinnamon lakeside hotel colomboکلمبوتعداد اتاق : 200تعداد طبقه : 10ساعت تحویل : 14:00 PMساعت تخلیه : 12:00 PMترانسفر فرودگاهی : دارداینترنت رایگان : داردباشگاه بدنسازی : دارد

Address: 117 Sir Chittampalam A Gardiner Mawath, Colombo, Sri Lanka

امکانات هتل

استخر